Kuchyňa cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Diana Mórová mieri do Markízy. Zahrá si hneď v dvoch projektoch!

17. 04 2018 06:00 | ls
Diana Mórová mieri do Markízy!
Diana Mórová mieri do Markízy! Foto: TV Markíza
Diana Mórová s Gabikou Marcinkovou v seriáli Kuchyňa
Diana Mórová s Jurajom Kemkom v skeč šou Kredenc
Diana Mórová v seriáli Kuchyňa

Slávnu herečku účinkovanie v markizáckych projektoch potešilo.

Hviezdna herečka Diana Mórová prichádza do Markízy a objaví sa hneď v dvoch projektoch! Na obľúbenú herečku sa môžete tešiť už budúci týždeň v pondelok. Najskôr sa objaví v seriáli Kuchyňa, kde stvárni bývalú manželku šéfkuchára Zdeňka Nedbala (Martin Dejdar) a so sebou privedie aj ich seriálovú dcéru Adelku. Z oboch projektoch sa krásna herečka teší, ako sama hovorí, sú totiž pre ňu „osviežením“.

„S Martinom sa samozrejme poznám, ako aj s ostatnými hercami a stretli sme sa pri veľmi príjemnom nakrúcaní v prekrásnom exteriéri. My herci máme veľmi radi, keď môžeme točiť niekde v lese, mimo Bratislavy. Ja osobne to beriem ako dovolenku, že má človek čas aj oddýchnuť si keď je mimo mesta,“ prezradila herečka.

Vzápätí po Kuchyni sa známa herečka objaví aj v obľúbenej skeč šou Kredenc, kde si zahrá v paródii Rodinné prepady. „Ponuka zahrať si v Kredenci ma rovnako potešila, lebo hrať bláznivé veci je pre mňa vyslobodením a práve formát ako je Kredenc je super na psychiku a relax. Veľmi rada sa zúčastním aj v ďalších častiach, ak bude príležitosť, predsa len je to úplne iná práca ako v divadle,“ priznala.

FOTO Z NAKRÚCANIA NÁJDETE V GALÉRII.


Seriál Kuchyňa sledujte v pondelok, 23.4. o 21.10 na Markíze.

Skeč šou Kredenc si nenechajte ujsť po Kuchyni o 21.50 na Markíze.

Upútavka

 
Kuchyňa - vo štvrtok, 18. februára, o 22.20!
Sledujte celé epizody na